Antalya Emniyet Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak, personelimizin yenilik ve gelişmelere uyum sağlaması işin gerektirdiği performans düzeyine ulaşılması, çalışma alanları ile ilgili bilgi beceri ve tutumları kazanmaları, hizmete yatkınlığı sağlamak ve verimliliği arttırmak yanında personelimiz ile birlikte ailelerinin de moral ve motivasyonlarını da sağlamak amacıyla, bir kısım projeler uygulanmaktadır.

Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Biz Bir Aileyiz” Projesi kapsamında personelimizin eş ve çocuklarının moral ve motivasyonlarının yükseltilmesi yanında sosyal ve kültürel faaliyetlerinin de geliştirilmesi amacıyla emekli mensuplarımız, çalışan personelimiz ve vatandaşlarımızdan oluşan Şef Erdal ÖZÇELİK yönetiminde Antalya Emniyet Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu kurulmuştur.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu, 08 Ocak 2011 günü AKM Aspendos Salonunda “Yeni Yıla Merhaba Konseri” ile izleyicilerle buluşmuştur.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
özkan Dere 5 yıl önce

Polis Teşkilatında bu tür sosyal etkinliklerin yapılması, polislerin kendilerine olan öz güvenini artırıyor...TEBRİKLER...

Misafir Avatar
didem ceyhan 5 yıl önce

Antalya polisini tebrik ediyorum. emniyet müdürü ve emegi gecen arkadaslara basarılarının devamını diliyorum...

Misafir Avatar
mümin 5 yıl önce

Bu tür haberlere çok seviniyorum. Ben de İstanbul Emniyet Müdürlüğü korosunda görev yapıyorum. böyle çalışmalrın haber olarak anlatılaması polislerin sosyaliteden uzak olmadığının göstergesi. İnşallah devamı gelir. Başarılar...