Başakşehir'de Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu hizmete girdi
KİPTAŞ tarafından Başakşehir'de inşaa edilen Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu törenle eğitime açıldı. Bu bölgede yaşayan öğrenci veliler okulun hizmete alınmasından memnun olduklarını ifade etti.

KİPTAŞ'ın Kayabaşı Mahallesi'nde inşaa ettiği Mehmet Akif İlköğretim Okulu'nun açılışına AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden önce konuşan Kadir Topbaş, "İstanbul’da en çok yatırım yaptığımız ilçelerden biri Başakşehir’dir." dedi. Topbaş, Kayabaşı halkına metro getirecekleri müjdesini de verdi. Metronunu gelmesiyle Kayabaşı'nın imrenilecek bir yer olacağını anlatan Topbaş, "Sayın Başbakanımızın sen büyüksün büyük düşün sözünden hareketle bugün dünya sahnesinde ortaya çıkıyoruz; kendimizi hissettiriyoruz." şeklinde konuştu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Kadir Topbaş, Harun Karaca, Hüseyin Avni Mutlu, Muammer Yıldız ve İsmet Yıldırım sınıfları gezerek öğrenci ve velilerle sohbet etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×